Angol nyelv és kultúra tanára M.Ed.

Utolsó módosítás: 2019. szeptember 03.

Általános tájékoztató az Angol nyelv és kultúra tanára M.Ed. szakos képzésről

A képzésben általános iskolai vagy középiskolai tanári végzettség szerezhető. A képzés hossza ennek megfelelően 8+2 vagy 10+2 félév, illetve másoddiplomás képzések esetén a bemeneti végzettségtől függően 2, 4 vagy 5 félév.

Tanegységlisták

2017 szeptembere előtt indult programokban:

Az Angol nyelv és kultúra tanára M.Ed. szak tanegységlistája, levelező tagozat, 8 + 2 félév

Az Angol nyelv és kultúra tanára M.Ed. szak tanegységlistája, levelező tagozat, 10 + 2 félév

2017 szeptemberétől induló programokban:

Az Angol nyelv és kultúra tanára M.Ed. szak tanegységlistája, nappali tagozat, 8 + 2 félév (általános iskolai)

Az Angol nyelv és kultúra tanára M.Ed. szak tanegységlistája, nappali tagozat, 9 + 2 félév (középiskolai)

Az Angol nyelv és kultúra tanára M.Ed. szak tanegységlistája, nappali tagozat, 10 + 2 félév (középiskolai)

Az Angol nyelv és kultúra tanára M.Ed. szak tanegységlistája, levelező tagozat, 8+2 félév (általános iskolai)

Az Angol nyelv és kultúra tanára M.Ed. szak tanegységlistája, levelező tagozat, 9+2 félév (középiskolai)

Az Angol nyelv és kultúra tanára M.Ed. szak tanegységlistája, levelező tagozat, 10+2 félév (középiskolai)

Az Angol nyelv és kultúra tanára M.Ed. szak tanegységlistája, nappali tagozat, 8+2 félév (általános iskolai, alapszakos oklevél birtokában)