Angol nyelvi Kahoot verseny

Utolsó módosítás: 2021. június 10.

Tizenkét középiskola diákjai számára szerveztek Kahoot versenyt a Nyelvtanulással a boldogulásért projektben részt vevő hallgatók és oktatók

Az EFOP 3.2.14-17 Nyelvtanulással a boldogulásért - tanulók nyelvtudásának fejlesztése az EKE és a köznevelési intézmények együttműködésében elnevezésű projekt keretén belül egyetemünk angol nyelv és kultúra tanára szakos hallgatói közös Kahoot versenyre hívták a projektben részt vevő középiskolák diákjait. A járványhelyzet okozta korlátozó intézkedések miatt ebben a tanévben nem lehetett megrendezni a szokásos English Language Café és Language Day programokat, így a projekt megvalósítói egy közös online játékra hívták a középiskolai diákokat. Az érdekes és izgalmas angol nyelvi feladatokat tartalmazó versenyre nagy volt az érdeklődés, az első három helyezett diák könyvjutalomban részesül, melyet a projektzáró rendezvényen vehetnek át június 24-én.

A verseny díjazottjai:
1. helyezett: Uhrin László Kossuth Lajos Gimnázium és Általános Iskola, Tiszafüred
2. helyezett: Tóbiás Ádám Egri Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium, Eger
3. helyezett: Tóth Flóra Kossuth Lajos Gimnázium és Általános Iskola, Tiszafüred

Gratulálunk a nyerteseknek!